Przez wiele lat żołnierze Wojska Polskiego byli nieodłącznym elementem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich zaangażowanie i entuzjazm przyciągał wielu darczyńców, którzy chcieli wesprzeć szczytny cel i jednocześnie skorzystać z niepowtarzalnych okazji, jakie oferowało wojsko. Niestety, w ostatnich latach wojsko nie brało udziału w tej akcji. Na szczęście, to się zmieniło. Wicepremier-minister obrony narodowej podjął decyzję o ponownym włączeniu się żołnierzy do WOŚP. To oznacza, że już 28 stycznia będziemy mogli licytować nie tylko cenne przedmioty związane z wojskiem, ale także niesamowite przeżycia i atrakcje.

Zaproszenie na obiad z ministrem obrony

Jedną z najbardziej wyjątkowych aukcji jest zaproszenie na obiad w stołówce żołnierskiej z Panem Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, wicepremierem-ministrem obrony narodowej. To niecodzienna okazja, aby porozmawiać z szefem MON o sprawach dotyczących polskiej armii, a także o jego pasjach i zainteresowaniach. Ponadto, zwycięzca aukcji otrzyma osobiste zaproszenie ministra do udziału w uroczystościach Święta Wojska Polskiego. To nie lada zaszczyt i przywilej, który nie jest dostępny dla każdego. Jeśli chcesz skorzystać z tej szansy, wejdź na naszą aukcję i licytuj. Pamiętaj, że wspierasz tym samym ważną inicjatywę charytatywną.

Wojskowe przygody na wyciągnięcie ręki

Jeśli marzysz o tym, aby poczuć się jak prawdziwy żołnierz, to wojsko ma dla Ciebie wiele propozycji. Na naszych aukcjach znajdziesz wiele voucherów, które umożliwią Ci przeżycie niesamowitych przygód. Możesz wybrać się na skok ze spadochronem, lot samolotem wojskowym, przejażdżkę czołgiem, szkolenie z żołnierzami wojsk specjalnych, nurkowanie pod okiem instruktorów, trening z wojskowymi olimpijczykami i wiele innych. To nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do poznania pracy i życia żołnierzy oraz do podziwiania ich umiejętności i sprzętu. Nie zwlekaj i wejdź na nasze aukcje. Znajdziesz tam coś dla siebie.

WOŚP to nie tylko muzyka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to największa akcja charytatywna w Polsce, która co roku zbiera miliony złotych na pomoc dzieciom i osobom starszym. To także wielkie święto muzyki i kultury, które łączy ludzi wokół wspólnego celu. Wojsko jest dumne, że może być częścią tej inicjatywy i zaprasza wszystkich do współpracy i zabawy. Niech gra muzyka!

Przeżyj niezapomniane chwile z żołnierzami na PGE Narodowym

Jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie ostatniego weekendu stycznia, mamy dla ciebie propozycję. Przyjdź na parking przy błoniach PGE Narodowego i weź udział w wyjątkowej strefie wojskowej, która czeka na ciebie 27 i 28 stycznia. To doskonała okazja, by poznać życie i pracę polskich żołnierzy, zobaczyć z bliska ich sprzęt i umundurowanie, a także spróbować wojskowej grochówki. A to nie wszystko! W specjalnym namiocie medycznym dowiesz się, jak udzielać pierwszej pomocy w sytuacjach kryzysowych i jak radzą sobie lekarze wojskowi w warunkach polowych. Na koniec nie przegap okazji, by posłuchać orkiestry wojskowej, która zagra podczas biegu „Policz się z cukrzycą”.

Dołącz do nas na finale WOŚP

To nie jedyna atrakcja, jaką przygotowaliśmy dla ciebie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wielu miastach w całej Polsce będziesz mógł spędzić ten dzień w towarzystwie żołnierzy i wesprzeć szczytny cel. Czekają na ciebie koncerty orkiestr wojskowych, pokazy sprzętu wojskowego, wojskowe biegi i zawody, szkolenia z pierwszej pomocy i pyszna grochówka. Wybierz miasto i lokalizację, która najbardziej ci odpowiada. Możesz odwiedzić Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni, Lotniczą Akademię Wojskową w Dęblinie lub Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie i posłuchać charytatywnych koncertów orkiestr wojskowych. Możesz też wybrać się na piknik wojskowy i historyczny do Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie lub Muzeum Marynarki Wojennej. A może wolisz spotkać się z żołnierzami w jednej z wielu lokalnych stref WOŚP? Będziemy czekać na ciebie m.in. w Opolu, Poznaniu, Łomży, Nowym Dworze Maz., Koszalinie, Olsztynie, Elblągu, Mińsku Maz., Gołdapi, Będzinie, Suwałkach i wielu innych. Nie ma znaczenia gdzie jesteś – ważne, że jesteś z nami.

Gramy razem z żołnierzami na misjach

Nasza akcja nie ogranicza się tylko do Polski. Gramy także z żołnierzami służącymi na misjach zagranicznych. Tam, gdzie są polscy żołnierze, tam jest też WOŚP. Zagramy m.in. na Łotwie, w Kosowie, Iraku, Rumunii, Turcji czy Estonii. Pokażemy światu, że Polacy potrafią być solidarni i pomocni.

W wojsku „wszystko gra! OK!”

Tak brzmi hasło naszej akcji – Wojsko Polskie ponownie staje się częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i ponownie gra z Polakami, by wspierać potrzebujących i słabszych. Żołnierze już teraz są gotowi i pełni entuzjazmu. Dołącz do nich i razem z nami zagraj najpiękniejszą muzykę serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *