O portalu

tes

Na bieżąco

Jako absolwenci Akademii Sztuki Wojennej stworzyliśmy portal, którego celem jest przekazywanie najświeższych wiadomości o tematyce wojskowej. Na portalu Specjals.pl, pragniemy skupić się szczególnie na tematyce Sił Zbrojnych, cyberbezpieczeństwo, przemysł zbrojeniowy.

Postawa obronna

Pragniemy promować postawę proobronną wśród obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, a szczególnie wśród młodzieży. Chcemy edukować z zakresu obronności i zachęcać do dołączania do Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, jak również uczestnictwa w jednostkach strzeleckich lub innych formach podnoszących świadomość patriotyczną.

Militarne wydarzenia

Jesteśmy młodym zespołem pragnącym działać w zakresie wojskowości. Posiadamy umiejętności pisarskie, jak również tworzenia i edycji filmów. Chętnie uczestniczymy w wydarzeniach wojskowych i militarnych. Stworzyliśmy kalendarz wydarzeń militarnych, gdzie w jednym miejscu znajdować będą zbliżające się wydarzenia o tematyce wojskowej. Zapraszamy do nawiązania współpracy i z chęcią obejmiemy Twoje wydarzenie patronatem medialnym.