O portalu

Na bieżąco

Jako absolwenci Akademii Sztuki Wojennej stworzyliśmy portal, którego celem jest przekazywanie najświeższych wiadomości o tematyce wojskowej. Na portalu proobronni24.pl, pragniemy skupić się szczególnie na tematyce Wojsk Obrony Terytorialnej, lecz w przyszłości planujemy ekspansję na inne zagadnienia wojskowości.

Postawa obronna

Pragniemy promować postawę proobronną wśród obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, a szczególnie wśród młodzieży. Chcemy edukować z zakresu obronności i zachęcać do dołączania do Obrony Terytorialnej, jak również uczestnictwa w jednostkach strzeleckich lub innych formach podnoszących świadomość patriotyczną.

Militarne wydarzenia

Jesteśmy młodym zespołem pragnącym działać w zakresie wojskowości. Posiadamy umiejętności pisarskie, jak również tworzenia i edycji filmów. Chętnie uczestniczymy w wydarzeniach wojskowych i militarnych. Stworzyliśmy kalendarz wydarzeń militarnych, gdzie w jednym miejscu znajdować będą zbliżające się wydarzenia o tematyce wojskowej. Zapraszamy do nawiązania współpracy i z chęcią obejmiemy Twoje wydarzenie patronatem medialnym.