Kielce, wrzesień 2023 – Jednym z uczestników 31. edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego była firma JELCZ Sp. z o.o., której korzenie sięgają roku 2001, kiedy to po przekształceniach kapitałowych Zakładów Samochodowych JELCZ S.A., powstała jako producent znanych w Polsce autobusów, samochodów ciężarowych i samochodów pożarniczych.

Dzisiaj, JELCZ to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w produkcji samochodów ciężarowych o masie całkowitej do 32 ton. Ale to nie koniec ich działalności – produkcja części i zespołów do pojazdów kołowych i szynowych, a także maszyn i urządzeń dla rolnictwa wg powierzonej dokumentacji konstrukcyjnej stanowi kolejny, ważny segment firmy. Równie ważna jest produkcja części zamiennych do pojazdów użytkowych marki JELCZ, co podkreśla zaangażowanie firmy w długoterminową obsługę swoich klientów.

Podczas MSPO 2023 firma JELCZ Sp. z o.o. zaprezentowała swój najnowszy asortyment pojazdów ciężarowych oraz technologii, które zdobywają coraz większe uznanie na arenie międzynarodowej. Tradycja produkcji, połączona z innowacyjnym podejściem do tworzenia nowych rozwiązań, przyciągnęła do stoiska JELCZ wiele zainteresowanych odwiedzających.

„Uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu jak MSPO jest dla nas nie tylko okazją do prezentacji naszych produktów, ale także sposobnością do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży obronnej z całego świata” – mówi przedstawiciel JELCZ.

Dzięki swojemu bogatemu dziedzictwu i zaangażowaniu w ciągły rozwój, JELCZ Sp. z o.o. nieustannie udowadnia, że jest nieodłącznym elementem przemysłu obronnego i motoryzacyjnego w Polsce. Ich obecność na MSPO 2023 była kolejnym potwierdzeniem tej pozycji i zapowiedzią kolejnych sukcesów w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *