cyber24 day w warszawie

10 października br. stolica Polski znów stanie się epicentrum debat i dyskusji dotyczących przyszłości cyfryzacji, cyberbezpieczeństwa i technologii. W Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się kolejna, czwarta już edycja konferencji Cyber24 Day.

Organizowana przez renomowaną Grupę Defence24 konferencja zdobyła reputację jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Jej dotychczasowe edycje przyciągały najważniejszych decydentów, ekspertów i specjalistów z kraju i zagranicy, chcących wymieniać się wiedzą i doświadczeniem w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Podczas tegorocznej edycji na uczestników czekają panele dyskusyjne, wykłady i warsztaty z udziałem przedstawicieli rządu, wojska, naukowców, dziennikarzy i ekspertów branżowych. Biorąc pod uwagę rosnące znaczenie cyfryzacji i związanych z nią wyzwaniami, w tym roku można spodziewać się wielu interesujących tematów. Poczynając od kwestii cyberobrony, przez rozwój sztucznej inteligencji, a na roli mediów w erze technologii kończąc.

Co więcej, Cyber24 Day stał się miejscem, gdzie często podejmowane są ważne decyzje dotyczące polskiej strategii cyfrowej, kształtowania polityki państwa w dziedzinie cyberbezpieczeństwa czy ogłaszane są kluczowe projekty branżowe. Wydarzenie stanowi nie tylko platformę wymiany wiedzy, ale także miejsce, gdzie kształtuje się przyszłość polskiego cyberświata.

Dla tych, którzy chcą być częścią tej dyskusji i wziąć udział w konferencji, rejestracja jest już otwarta. Szczegółowy program wydarzenia oraz informacje o gościach i prelegentach zostaną opublikowane w najbliższym czasie.

Nie przegap okazji, by być na bieżąco z najnowszymi trendami i wyzwaniami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i cyfryzacji. Dołącz do grona ekspertów na Cyber24 Day w Warszawie. Więcej szczegółów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *